To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Integracja przy wędce    -   21/5/2008
Emocjonujące zawody wędkarskie, przejażdżki motorówkami, pokaz lotniczy, strażacki i policyjny były największymi atrakcjami przygotowanymi dla setki młodzieży niepełnosprawnej i pełnosprawnej nad zalewem w Narożnikach w Radgoszczy, gdzie odbył się I Integracyjny Piknik Wędkarski. Imprezę zorganizował Warsztat Terapii Zajęciowej Stowarzyszenia „Pomocna Dłoń” z Dąbrowy Tarnowskiej i władze gminy Radgoszcz.

Ogloszenie

Do wspólnej zabawy zaproszono uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej im. Jana Pawła II z ul. Hodowlanej w Tarnowie, podopiecznych caritasowskiego Ośrodka Opiekuńczo Rehabilitacyjnego dla Dzieci i Młodzieży w Jadownikach Mokrych oraz uczniów z gimnazjum w Oleśnie i podstawówki w Szarwarku.
Przejażdżki motorówkami po zalewie, grill i degustacje kulinarne, zabawy i konkursy, przejażdżki konne, a także pokaz lotniczy i strażacki oraz pokaz przygotowany przez patrol policyjny z psem tropiącym były ogromnym przeżyciem zarówno dla pełnosprawnych jak i niepełnosprawnych uczestników pikniku. -Impreza rozpoczęła się zawodami wędkarskimi, w których wzięło udział 60 zawodników podzielonych na 6 grup. Sędziowie oceniali ilość złowionych ryb – mówi kierownik Warsztatu Terapii Zajęciowej w Dąbrowie Tarnowskiej Ryszard Micek. Każda drużyna zastała uhonorowana pucharem, dyplomem, a także nagrodami od Starostwa Powiatowego i Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Dąbrowie Tarnowskiej.
-Cieszymy się, że mogliśmy się pokazać także poza Tarnowem. Nasi podopieczni nawiązali nowe kontakty, a przede wszystkim świetnie się bawili na świeżym powietrzu – mówi Tomasz E. Wardzała, kierownik Warsztatu Terapii Zajęciowej im. Jana Pawła II w Tarnowie. Kierownik Warsztatu w Dąbrowie Tarnowskiej Ryszad Micek dodaje, że piknik był doskonałą okazją do wspólnej zabawy i integracji osób niepełnosprawnych ze sprawnymi, do uwrażliwienia jednych na potrzeby drugich, a także nawiązania zwykłych koleżeńskich kontaktów. Warsztat Terapii Zajęciowej im. Jana Pawła II w Tarnowie zamierza ściśle współpracować przy organizacji podobnych imprez z dąbrowskim WTZ-em.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Thu, July 25, 2024 18:54:53
IP     : 44.210.151.5
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html