To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  FEEL - zaproszenia    -   22/5/2008
W środę 28 maja w hali "Jaskółka" o godzinie 18:00 wystąpi zespół FEEL, najpopularniejszy ostatnio zespół pop-rockowy w Polsce, m.in. zdobywca Bursztynowego Słowika na ubiegłorocznym festiwalu w Sopocie. Trwa jeszcze sprzedaż biletów na koncert, a my mamy dwa podwójne zaproszenia dla inTARnautów na wtorkowy występ Piotra Kupicha i jego grupy.

Ogloszenie

Podczas imprezy z udziałem FEEL organizatorzy zaplanowali też konkursy z nagrodami i inne atrakcje. Bilety na koncert w cenie 35 zł i 25 zł (ulgowy) można nabyć w sklepie muzycznym SONIC (ul. Krakowska 2) i w punkcie ksero w Domu Handlowym MAX (ul. Szkotnik 1).

ZAPROSZENIA do WYGRANIA !
Dla inTARnautów mamy do rozdania 2 podwójne zaproszenia na koncert, ufundowane przez organizatora (BHU Impresariat Artystyczny PAV). Aby otrzymać zaproszenie wystarczy wysłać nam na adres redakcja@intarnet.pl wiadomość z tematem o treści FEEL a wewnątrz poczty zawrzeć swoje imię i nazwisko oraz nr tel. kontaktowego. Dzień przed koncertem, wieczorem wylosujemy 2 pary szczęśliwców, którym wręczymy następnie zaproszenie na koncert. Szczęśliwców o wygranej i sposobie jej odebrania informować będziemy telefonicznie.
Na Wasze zgłoszenia czekamy do 27 maja do godziny 19:00. Powodzenia !
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, July 17, 2024 16:34:11
IP     : 44.192.94.177
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html