To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  Finał w blasku jupiterów !    -   27/5/2008
Już jutro 28 maja o godz. 20:00 na Stadionie Miejskim w Tarnowie - Mościcach odbędzie się finał Pucharu Polski na szczeblu Tarnowskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej. Zagrają w nim najlepsze drużyny regionu tarnowskiego, czyli czwartoligowa Unia Tarnów oraz jedyny reprezentant regionu na trzecioligowym froncie - Okocimski Brzesko. Dodatkowego uroku temu spotkaniu nada fakt, że spotkanie rozegrane zostanie przy sztucznym oświetleniu.

Ogloszenie

Środowy wieczór zapowiada się zatem niezwykle ciekawie dla kibiców w regionie tarnowskim. Będzie to pierwszy mecz w blasku jupiterów od kilkudziesięciu lat !
Starania tarnowskich działaczy przyniosły spodziewany efekt i kibiców czekają nie lada emocje. Już w miniony piątek na stadionie trwały próby oświetlenia. Czekano potem tylko na zgodę klubu z Brzeska, TOZPN-u oraz policji. Wszystko zostało dopięte na ostatni guzik i wiadomo już, że w środę o godzinie 20.00 finał zostanie rozegrany przy sztucznym oświetleniu.
Zwycięstwo w finale premiuje drużynę do gry w półfinale na szczeblu okręgu województwa krakowskiego. Przypomnijmy, że finał wojewódzki odbędzie się na stadionie w Niecieczy w ostatni weekend czerwca.

Drużyny Unii i Okocimskiego poza grą w Pucharach, czeka jeszcze walka o awanse ligowe. Tarnowian czeka w sobotę "mecz prawdy" z Dalinem Myślenice. Żeby myśleć o awansie do baraży, tarnowianie muszą ten mecz wygrać. Okocimski zaś, będzie szukał punktów na boisku Hutnika Kraków. Do szczęścia (czyli awansu do nowej II ligi) brakuje mu jedynie jednego punktu.

W poprzednich latach w finale tarnowskiego Pucharu, dwukrotnie górą byli „Piwosze”. Przed rokiem wygrali 3:0, dwa lata temu 1:0. Mecze obu zespołów wzbudzają zawsze duże zainteresowanie, a na boisku nigdy nie brakuje walki.
Zapraszamy wszystkich na stadion w Tarnowie. Bilety na ten mecz kosztują jedynie 3 złote, a kobiety i dzieci wstęp na ten pojedynek mają za darmo !
(GG)
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Thu, July 25, 2024 18:17:51
IP     : 44.210.151.5
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html