To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  Euro Speedway - zaproszenie   -   28/5/2008
15 czerwca o godz. 15.00 na Stadionie Miejskim w Tarnowie miłośników sportów motorowych czeka nie lada wydarzenie. Pięciogodzinna impreza z udziałem gości z Europy podczas której rozegrany zostanie międzynarodowy turniej żużlowy, turniej sidecarów, wyścigi motocrossowe i wyścigi kierowców - amatorów nosi nazwę EURO SPEEDWAY. Mamy dwa bilety dla inTARnautów na to wyjątkowe wydarzenie.

Ogloszenie
>

Pierwszym punktem imprezy będzie Międzynarodowy Turniej Żużlowy "Young Guns" z udziałem zawodników ze Szwecji, Danii, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Czech i Polski, w tym również startujących na żużlu kobiet ! Anonsowani(e) są:
1. Simon Nielsen (Dania)
2. Tommy Pedersen (Dania)
3. Simon Lambert (Wielka Brytania)
4. Ben Hopwood (Wielka Brytania)
5. Nanna W. Jørgensen (Dania, kobieta !)
6. Stefanie Jensen (Dania, kobieta !)
7. Peter Juul Larsen (Dania)
8. Tobias Busch (Niemcy)
9. Adam Wrathall (Wielka Brytania)
10. Montana Jowett (Wielka Brytania, kobieta !)
11. Manuel Novotny (Austria)

Następnie do rywalizacji przystąpią specjaliści od sidecarów. Tę praktycznie nieznaną u nas dyscyplinę sportu promować będą najlepsze teamy z Wielkiej Brytanii. Już w marcu Tarnów odwiedził Gary Ball, promotor tej dyscypliny sportu w Wielkiej Brytanii.
Kolejną częścią Euro-Speedway będą wyścigi specjalistów od motocrossu, którzy odważą się ścigać na specyficznym torze żużlowym. Zawodnicy rywalizować będą nie tylko pokonując niebezpieczne wiraże, ale również sprawdzą się na specjalnie ustawionych szykanach.
Na zakończenie odbędzie się Auto-Speedway, czyli rywalizacja kierowców amatorów. W tych zawodach może wystartować każdy kto chce się zmierzyć z siłą odśrodkową, jaka „wyrzuca” zawodników na łukach toru. W pierwszej edycji podobnych zawodów startowało blisko 40 zawodników.
W czasie imprezy będzie można oglądać również 7-latków z Danii, „dosiadających” mini-motocykle żużlowe (80 cc) na specjalnie przygotowanym torze. Chętni będą mogli znaleźć się na poligonie do gry w paintballa i postrzelać.
Po zakończeniu zawodów na ekranie diodowym rozpocznie się bezpośrednia transmisja z jednego z meczów Euro 2008.

Organizatorzy mają też specjalną ofertę dla największych entuzjastów żużla i sportów motorowych, którzy w specjalny sposób będą chcieli uczestniczyć w imprezie. W sprzedaży znajdą się bowiem specjalne bilety VIP na EURO - SPEEDWAY. Za cenę 100 zł ich nabywcy będą mogli liczyć na dodatkowe atrakcje w postaci możliwości korzystania z oferty cateringu w salach klubowych czy wykonać kilka okrążeń toru w sidecarze u boku profesjonalnego kierowcy.
Posiadacze biletów VIP rozpoczną to wielkie motoryzacyjne wydarzenie już w sobotni wieczór, kiedy zasiądą do wspólnego oglądania zawodów GP z Kopenhagi wraz z uczestnikami niedzielnych zmagań.

Firma Wulfsport ufunduje nagrody dla pierwszej czwórki, każdej dyscypliny startującej w tym dniu. Sponsorami EURO-SPEEDWAY są firmy Rozkwit, Automatyka, Zakład Budowy Aparatury Chemicznej oraz Czakram.

ZAPROSZENIA do WYGRANIA !
Dla inTARnautów mamy do rozdania 2 bilety na imprezę ufundowane przez organizatorów. Aby go otrzymać wystarczy wysłać nam na adres redakcja@intarnet.pl wiadomość z tematem o treści EUROSPEEDWAY a wewnątrz poczty zawrzeć swoje imię i nazwisko oraz nr tel. kontaktowego. 13 czerwca wylosujemy 2 szczęśliwców, którym wręczymy następnie zaproszenie na zawody. Szczęśliwców o wygranej i sposobie jej odebrania informować będziemy telefonicznie.
Na Wasze zgłoszenia czekamy do 13 czerwca do godziny 12:00. Powodzenia !
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Thu, July 25, 2024 18:57:19
IP     : 44.210.151.5
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html