Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Charytatywna akcja RDN Małopolska    -   08/4/2009
Dzielić się chlebem
We czwartek 9 kwietnia już po raz 15-sty Radio RDN Małopolska zorganizuje akcję "Dzielić się chlebem". Jak zwykle przed świętami dziennikarze rozgłośni rozdadzą paczki żywnościowe dla najbardziej potrzebujących. Znajdą się w nich m.in. chleb, jajka, wędlina, kasza, olej, makarony i słodycze.

Ogloszenie

Paczki będą wydawane we czwartek od 8:00 w Tarnowie w siedzibie Stowarzyszenia Akademickiego "Tratwa" przy ul. Dwernickiego 1 i w tym samym czasie w Nowym Sączu w siedzibie Caritas przy parafii św. Małgorzaty. Dary w Tarnowie pobłogosławi biskup Wiesław Lechowicz. W paczkach znalazły się dary podarowane przez tarnowian podczas zbiórki w supermarkecie Alma. W supermarkecie kwestowały uczennice z Zespołu Szkół Ekonomiczno - Gastronomicznych w Tarnowie.
W paczkach świątecznych są także dary przekazane bezpośrednio przez firmy z Małopolski, które od lat wspierają radiową akcję.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
  jestem przeciw 53.85 % (1083)
  jestem za 38.79 % (780)
  nie mam zdania 7.36 % (148)
Wszystkich głosów: 2011
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 2)Dodaj komentarz
(08-04-2009) Bardzo dobrze :
Rozdawać, rozdawać, zbierać, pomagać. Wszak już Jezus Chrystus powiedział mniej wiecej te słowa: Czyńcie jako ci ptakowie niebiescy, którzy nie sieją nie orzą, a Pan który jest w niebiesiech zadba, aby z głodu nie zglinęli.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(08-04-2009) Gal :
... i nie muszą płacić podatku od chleba...

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl