Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  Festyn integracyjny Stowarzyszenia Ich Lepsze Jutro już w niedzielę 10 lipca w Parku Strzeleckim aktualizacja   -   15/6/2010
Powitanie lata w Tarnowie
W niedzielę, 10 lipca, w Parku Strzeleckim w Tarnowie odbędzie się wielki festyn na powitanie lata. Imprezę dla całych rodzin organizuje Stowarzyszenie ICH LEPSZE JUTRO wraz z Warsztatem Terapii Zajęciowej im. Jana Pawła II, Fundacją REPI i Firmą KOR-POL, pod patronatem Prezydenta Tarnowa Ryszarda Ścigały. Początek imprezy o godz. 13.00. Dla wszystkich przygotowano mnóstwo atrakcji, zabaw i konkursów.

Ogloszenie

W loterii fantowej każdy los wygrywa. Za symboliczną kwotę będzie można kupić prace niepełnosprawnych podopiecznych, a nawet zobaczyć ich na scenie. Przygotowano kiełbaski z grilla, pyszne pierogi, słodycze, lody, dmuchane zjeżdżalne, konsultacje kosmetyczne oraz mnóstwo konkursów z nagrodami.
Całkowity dochód z imprezy zostanie przeznaczony na uruchomienie Specjalistycznego Centrum Rehabilitacji dla dzieci przy ul. Pułaskiego 91 w Tarnowie oraz utworzenie Pracowni Ceramiki Artystycznej w tarnowskim Warsztacie Terapii Zajęciowej im. Jana Pawła II przy ul. Hodowlanej 6. Impreza w Parku Strzeleckim potrwa do godz. 17.00.
Nasz portal jest jednym z patronów medialnych festynu. W pierwotnym terminie (20 czerwca) impreza się nie odbyła z powodu złej pogody.
Zapraszamy!
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
  jestem przeciw 53.81 % (1087)
  jestem za 38.86 % (785)
  nie mam zdania 7.33 % (148)
Wszystkich głosów: 2020
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl