To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Wyjątkowa okazja do zobaczenia w Tarnowie poruszającego filmu o niedoszłej ofierze aborcji    -   10/1/2013
October Baby w Tarnowie
Od 15 do 19 stycznia w Oratorium przy Kościele św. Filipa Neri i Krzyża Świętego w Tarnowie (Kościół XX. Filipinów), codziennie o godz. 16:30 będzie można na specjalnych seansach zobaczyć głośny amerykański film obyczajowy "October Baby". Na projekcje organizowane przez Stowarzyszenie KoLiber w ramach akcji "Koliber dla życia" wstęp jest wolny !

Ogloszenie

OCTOBER BABY. Każde życie jest piękne

19- letnia Hannah, świeżo upieczona studentka zawsze była outsiderem, zawsze czuła się inna. Pomimo wielkich ambicji oraz ogromnego talentu aktorskiego w głębi duszy żywiła przeświadczenie, że nigdy nie powinna przyjść na świat. Z powodu nasilających się problemów zdrowotnych, fizycznych i psychicznych rodzice decydują się wyznać jej straszliwą prawdę. Dziewczyna doznaje szoku, ponieważ jej dotychczasowe życie okazało się kłamstwem ...

„Ten film uleczył kawałek mojej duszy” – tak opisuje swą reakcję film „October Baby” Kelly Clinger, była wokalistka z chórków Britney Spears, która dokonała dwóch aborcji w swoim życiu, a obecnie jest obrończynią życia.

Pełnometrażowy film braci Jona i Andy’ego Erwinów jest częściowo inspirowany autentyczną historią Gianny Jessen – kobiety, która przeżyła własną aborcję. Bohaterką filmowej opowieści jest Hannah, grana przez Rachel Hendrix. Szukając swej biologicznej matki, odkrywa prawdę o sobie – o tym, że urodziła się w trakcie aborcji. Obraz wiernie ukazuje osobę, która przeszła na samym początku życia olbrzymią traumę. Choć doświadczenie to nie zachowało się w jej pamięci, ma ogromny wpływ na jej postawę wobec bliskich i świata.

Mimo że bohaterka nie może znaleźć swej biologicznej matki, za namową księdza postanawia napisać na karteczce słowa przebaczenia pod adresem swej rodzicielki i jednocześnie niedoszłej zabójczyni.

Film przybywa na specjalne projekcje do Tarnowa w ramach ogólnopolskiej akcji "Koliber dla życia". To akcja Stowarzyszenia KoLiber na rzecz ochrony życia od poczęcia. Akcja ma na celu uświadomienie polskiego społeczeństwa na temat tego czym jest aborcja, w jakich polskich placówkach medycznych jest ona dokonywana oraz jak poważnym problemem społecznym jest zabijanie nienarodzonych dzieci w Polsce.

Projekcje filmu w Oratorium XX. Filipinów przy ul. Piłsudskiego 9 w Tarnowie odbywają się codziennie w dniach 15, 16, 17, 18 i 19 stycznia o godz. 16:30. Wstęp wolny
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
  jestem przeciw 53.73 % (1095)
  jestem za 38.96 % (794)
  nie mam zdania 7.31 % (149)
Wszystkich głosów: 2038
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl