Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Konsul USA w Ryglicach   -   11/3/2008
12 marca 2008 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. prof. Czesława Majorka w Ryglicach odbędzie się finał Międzygimnazjalnego Konkursu Języka Angielskiego „I love English”. Zmaganiom młodzieży przyglądać się będzie Susan Parker – Burns, konsul ds. prasy i kultury z Konsulatu Generalnego Stanów Zjednoczonych w Krakowie.

Ogloszenie
>

Konkurs ma na celu propagowanie nauki języka angielskiego i sprawdzenie umiejętności uczniów oraz umożliwienie pogłębiania wiedzy na temat krajów anglojęzycznych. Ponadto spotkanie z gimnazjalistami ma na celu zapoznanie ich ze szkołą i promocję nowych, atrakcyjnych kierunków kształcenia na rok szkolny 2008/2009. W czasie konkursu nauczyciele języka angielskiego będą mogli skorzystać z porad konsultanta metodycznego wydawnictwa Pearson Education Polska Beatą Kozioł oraz zapoznać się z ofertą Wydawnictwa.
Pani konsul przedstawi młodzieży interesujące fakty dotyczące życia i pracy w USA. W spotkaniu będą uczestniczyć starosta tarnowski Mieczysław Kras, naczelnik wydziału edukacji dr hab. Edmund Juśko oraz nauczyciele języka angielskiego.
Pomysłodawcą imprezy jest Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Ryglicach, a sponsorami nagród dla uczestników są wydawnictwo Pearson Education Poland i Starostwo Powiatowe w Tarnowie.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
  jestem przeciw 53.86 % (1089)
  jestem za 38.82 % (785)
  nie mam zdania 7.32 % (148)
Wszystkich głosów: 2022
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl