Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   „Zaowocuj pomysłem”   -   02/4/2008
Ruszył konkurs „Warzywa i owoce są na 5” skierowany do uczniów szkół podstawowych m.in. z Małopolski. Jego celem jest przekonanie dzieci, że jedzenie warzyw i owoców jest ważne i zdrowe. Główną nagrodą w konkursie są granty pieniężne dla trzech zwycięskich szkół.

Ogloszenie
>

Ruszył konkurs „Warzywa i owoce są na 5”, skierowany do uczniów szkół podstawowych z województw: małopolskiego, mazowieckiego i warmińsko-mazurskiego. Organizatorami konkursu pod hasłem „Zaowocuj pomysłem” są: Instytut Żywności i Żywienia (IŻŻ) oraz firma Tymbark. Głównym jego celem jest przekonanie dzieci, że jedzenie warzyw i owoców jest ważne i zdrowe.
Tegoroczna edycja ma charakter pilotażowy. Szkoły z trzech województw jako pierwsze mogą uczestniczyć w tak ważnej i ciekawej inicjatywie. W konkursie może wziąć udział jedna klasa lub grupa uczniów z różnych klas - uczęszczających do tej samej szkoły. Zadanie konkursowe polega na przeprowadzeniu na terenie szkoły dowolnej akcji, zachęcającej do spożywania owoców i warzyw oraz przedstawieniu jej efektów w formie pracy konkursowej. Oceniany będzie przede wszystkim pomysł i zaangażowanie, a także możliwość jego dalszego wykorzystania. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w czerwcu bieżącego roku.

Dla trzech zwycięskich szkół organizatorzy przygotowali nagrody pieniężne w postaci grantów w wysokości pięciu, trzech i dwóch tysięcy złotych. Każda nagrodzona szkoła otrzyma również tygodniowy zapas owoców oraz soków, a zaangażowani w przygotowanie projektów uczniowie - dodatkowe upominki od firmy Tymbark. Prace konkursowe należy nadsyłać do dnia 23 maja 2008 roku (decyduje data stempla pocztowego) na adres: Tymbark S.A., 34-650 Tymbark 156 z dopiskiem: „Warzywa i owoce są na 5!”. Więcej informacji oraz regulamin konkursu dostępne na stronie: www.5razywarzywaiowoce.pl. (UMT)
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
  jestem przeciw 53.83 % (1088)
  jestem za 38.84 % (785)
  nie mam zdania 7.32 % (148)
Wszystkich głosów: 2021
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl