Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  Juvenalia już wystartowały    -   08/5/2008
Wczorajszą imprezą w klubie "Alfa" zainaugurowano program tegorocznych Juvenaliów w Tarnowie. Do niedzieli włącznie studenci i nie tylko oni, będą mogli się bawić nie tylko na dyskotekach, ale też podczas wyjątkowej gry terenowej, podczas imprez sportowych, przeglądu kabaretów. Kulminacja imprezy nastąpi w sobotę na stadionie Błękitni. Popołudniu i wieczorem zagrają tam zespoły rockowe - The Way, Totentanz i IRA.

Ogloszenie

Niecodzienny przebieg będzie miał piątkowy, tradycyjny korowód żaków, tuż po otrzymaniu od Prezydenta klucza do bram miasta (o ile klucz się znajdzie ...;-) Tym razem studenci powędrują śródmiejskimi uliczkami w poszukiwaniu pomników znanych postaci i każdą z nich przyozdobią w ... biret.

W organizację imprezy włączyły się Urząd Miasta Tarnowa, PWSZ i MWSE, ale impreza jest otwarta także dla studentów innych uczelni, zresztą nie tylko studentów ...
Szczegółowy program imprezy znajdziecie na stronie Stowarzyszenia Studentów i Absolwentów Miasta Tarnowa "Leliwa", które jest głównym organizatorem Dni Kultury Studenckiej w Tarnowie:

juvenalia.student.tarnow.pl

Czy kultura studencka rzeczywiście w Tarnowie istnieje, a jeśli tak to dlaczego objawia się tylko raz do roku ? Takie pytanie zadaliśmy organizatorom tegorocznych Juvenaliów. Posłuchaj odpowiedzi, której udzielają kolejno: Grzegorz Szmigielski z Rady Uczelnianej PWSZ, Marcin Sobczyk, dyrektor Wydziału Kultury UMT oraz Rafał Kiwior z zarządu stowarzyszenia "Leliwa" :

Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
  jestem przeciw 53.83 % (1088)
  jestem za 38.84 % (785)
  nie mam zdania 7.32 % (148)
Wszystkich głosów: 2021
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 7)Dodaj komentarz
(08-05-2008) Student :
Kultura studencka w Tarnowie ? Ja się pytam co poza juwenaliami organizowane jest dla studentów przez studentów.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(08-05-2008) hmmm :
Panowie skladnia zdania, Panie Kiwior kabaret Do Dna byl z Malopolskiej Wyzszej Szkoly Ekonomicznej a nie z Malopolskiej Wyzszej Szkoly Zawodowej:) dobrze ze cos sie robi ale od zawsze tak bylo pare cos chcialo a reszta to zlewala

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(08-05-2008) leon benhakerrr :
No cóż tu dużo mówić... Wystarczy, że poziom wypowiedzi organizatorów Juwenaliów mówi sam za siebie. Żenujące jest pomylenie nazw tarnowskich uczelni (MWSE i PWSZ), co słusznie zauważył przedmówca hmmm. Jak się coś od lat próbuje robić, ale bez większego wysiłku, to tak właśnie wychodzi. Studenci lubią się bawić (vide: imprezy studenckie w klubach i dyskotekach), chętnie korzystają z imprez kulturalnych (vide: koncerty, występy kabaretów itp. wydarzenia w ciągu roku) - zawsze mnóstwo tam młodych ludzi, studentów, często przewijają się znajome ze studiów twarze. Tylko jakoś organizacja imprez przez samych studentów dla całego grona braci studenckiej jakoś nie do końca wychodzi. Może najpierw nauczcie się Panowie poprawnej polszczyzny i sposobu wypowiedzi, a potem bierzcie się za organizowanie imprez masowych. Można parafrazować, że poziom wypowiedzi w załączonym wywiadzie świadczy w pewnym stopniu o poziomie organizacji Juwenaliów. Nie neguję tutaj samej idei i słuszności podejmowanych działań, gdyż za to należą się słowa uznania, ale jak coś się robi, to trzeba to wykonać w pełni profesjonalnie!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(08-05-2008) wijak :
Czepialstwo. Ludzie coś społecznie robią, wiadomo o co im chodzi a wy łapiecie za słówka. Obrzydliwe. Zależy wam na tym, aby nawet Juwenaliów nie było ? eeech

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(08-05-2008) oburzona :
Pełna zgoda z wijakiem Zamiast docenić że się gosciom chce coś dla nas zrobić, zmotywować wyrazić wdzięczność to im dowalacie za to że gadają szybko czy nieprecyzyjnie. a weż się jeden z drugim za robotę i gadanie sam

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(08-05-2008) pwsz :
leon benhakerrr: dobrze jest krytykowac nie majac zielonego pojecia o organizowaniu imprezy masowej :]

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(10-05-2008) leon benhakerrr :
Do pwsz: gdybym nie miał pojęcia na ten temat to nawet bym się nie wypowiadał w tej sprawie! Do wijak i oburzonej: wyraziłem swoje zdanie i na pewno nikt z was mi tego nie zabroni. A do roboty to niech się wezmą sami studenci jeśli chcą aby coś w tym miasteczku się działo, bo jak na razie to w ogóle ich nie widać, a na samych juwenaliach to więcej "dresów" jak normalnych studentów!!!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl