To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

[ Ogłoszenia i artykuły sponsorowane ]    [ Mecenat ]    [ Rabaty ]    [ Przygotowanie reklam ]    [ Promocje cenowe ]

   UWAGA: REMONTOWA OBNIŻKA CEN ! Oferowane w serwisie ceny - do czasu oddania nowej wersji portalu - uwzględniają obniżkę nawet o 70 % wcześniejszej wartości. Taka okazja się już nie zdarzy ...
Oferta "NON STOP MIX"
Mamy teraz superatrakcyjną ofertę dla klientów, którzy planują dłuższe kampanie reklamowe.

Nasza oferta polega na umieszczeniu Bannera MIDI (standardowo bez animacji, ale w stosunkowo dużym rozmiarze 198 x 110 pikseli) non- stop przez okres zamówienia na wszystkich stronach portalu. Wasza reklama widoczna będzie teraz cały czas w niezwykle atrakcyjnej cenie !

Nasza oferta obejmuje bowiem stałą obecność waszego bannera na stronie głównej i wszystkich pozostałych stronach portalu, ale - na zmianę - w różnych strefach serwisów (czyli okresowo, minimum 1/3 czasu również w najwyższej, zawsze widocznej, nawet tuż po załadowaniu strony, strefie A !).

Zaletą tej formy reklamy jest przenoszenie w różne miejsca strony - okresowa zmiana lokalizacji reklamy sprzyja uniknięciu efektu "opatrzenia" jej w jednym miejscu.

Cena takiego pakietu wynosi netto 159 zł*/m-c (przy zamówieniu złożonym i opłaconym na minimum kwartał) lub 139 zł*/m-c (przy zamówieniu złożonym i opłaconym na minimum pół roku). Dłuższe kampanie do negocjacji.

Uwaga: Za stosunkowo niewielką dopłatą można też powiększyć pierwotny obszar (wysokość) zamawianej reklamy ! Istnieje też możliwość animowania bannerka - dopłata do negocjacji.

*Ceny netto (bez uwzględnienia podatku VAT).


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl